«Дні парламенту на Львівщині» цього року в онлайн-форматі
![«Дні парламенту на Львівщині» цього року в онлайн-форматі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/3dba038ac1db1a0528f145e589b2766f.png)
05.04.2021
Упродовж 5-6 квітня на Львівщині в рамках співпраці між Апаратом Верховної Ради України та Програмою USAID РАДА тривають Дні парламенту, організовані Освітнім центром Верховної Ради України.
Програмою заходів передбачено проведення онлайн-тренінгів, онлайн-дискусій для помічників-консультантів народних депутатів, освітян, експертів, представників неурядових організацій та органів місцевого самоврядування.
Так, сьогодні у межах Днів парламенту на Львівщині 170 школярів області долучилися до онлайн-уроку про українську освіту та науку, інноваційну діяльність і розвиток високих технологій, який провела народний депутат України Наталія Піпа. Вона також розповіла школярам про особливості роботи депутатського корпусу.
Зауважимо, що подібні заходи регулярно проводяться в регіонах держави, щоб представити роботу Верховної Ради України на регіональному рівні, покращити взаємодію між парламентом і громадянами, підвищити рівень громадянської парламентської просвіти.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)