Комісія облради ініціює створення робочої групи для вирішення проблемних питань громад Львівщини
![Комісія облради ініціює створення робочої групи для вирішення проблемних питань громад Львівщини](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/63d25652cf83a2ab3c78975086d63494.png)
02.04.2021
Голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Володимир Кирилич сьогодні, 2 квітня, анонсував створення робочої групи з налагодження тіснішої взаємодії з територіальними громадами області для поглибленого вивчення, швидкого реагування та вирішення їх проблем.
«Наша комісія підтримала ідею створення робочої групи для налагодження тіснішої комунікації з територіальними громадами. Керуємося принципом: якщо є проблема, то всі спільно повинні працювати над її вирішенням», - розповів Володимир Кирилич.
Планується, що тісна комунікація сприятиме появі в порядку денному комісії з питань розвитку місцевого самоврядування питань, які будуть порушувати самі територіальні громади.
«Наприклад, ми би хотіли почути думки громад щодо принципів і пріоритетності розподілу коштів бюджетами різних рівнів з метою підтримки та розвитку територій. На моє переконання, бюджетні кошти мають вкладатися туди, де вони працюватимуть на розвиток, тобто стануть передумовою створення нових робочих місць і як наслідок – зростання доходів місцевих бюджетів», - пояснив Володимир Кирилич.
Передбачається, що до складу робочої групи увійдуть члени комісії, до співпраці також будуть запрошені представники Львівської ОДА, територіальних громад, Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)