Лікарі Центру легеневого здоров’я удосконалюють свої навики щодо інфекційного контролю при туберкульозі
![Лікарі Центру легеневого здоров’я удосконалюють свої навики щодо інфекційного контролю при туберкульозі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9f3854a641469d7130c3fb4906d48291.png)
31.03.2021
Фахівці Центру легеневого здоров’я взяли участь у першому із серії он-лайн вебінарів в рамках проєкту РАТН "Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні", який фінансується USAID. Організувано захід Львівським міжрегіональним тренінговим центром спільно з громадською організацією "Західноукраїнська торакальна асоціація" .
Близько 100 лікарів з усієї України змогли поглибити свої знання в питанні інфекційного контролю при туберкульозі.
Учасники стартували з навчального курсу "Заходи інфекційного контролю при туберкульозі" (Організаційні та адміністративні заходи інфекційного контролю у закладах охорони здоров'я).
«Тішимось, що повертаємося у робоче русло, хоч, поки що й у онлайн-форматі, та з нетерпінням чекаємо стабілізації ситуації із пандемією і звичних нам живих тренінгів, живого спілкування. Дякуємо усім: співорганізаторам із "Західноукраїнської торакальної асоціації", партнерам з РАТН та учасникам вебінару за плідну роботу. Далі - ще більше, ще якісніше, ще результативніше», - розповів директор лікарні Любомир Рак.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)