Львівський обласний клінічний діагностичний центр проводить вакцинацію для всіх охочих
![Львівський обласний клінічний діагностичний центр проводить вакцинацію для всіх охочих](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/fff86986a4d79e493718424f2dd3e419.png)
26.07.2021
На базі Пункту щеплень Львівського обласного клінічного діагностичногоцентру відтепер провакцинуватися від covid має можливість кожен, хто виявить таке бажання.
Щеплення проводять вакциною CoronaVac.
Для того, аби пройти вакцинацію, потрібно записатися за посиланням https://helsi.me/doctor/6d8953b0-4f82-473d-a944-de445fe757b2 , після чого медики Центру з Вами зв’яжуться і повідомлять коли можна прийти і отримати свою дозу вакцини.
Наша адреса: м. Львів, вул. Пекарська, 69-Б.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)