У Будинку воїна обговорили можливість створення ветеранських просторів
![У Будинку воїна обговорили можливість створення ветеранських просторів](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/5e9d691a9f86a5fbcb55fa367c79ec51.png)
06.04.2021
У комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» ділились досвідом створення ветеранських просторів.
«Приємно, коли люди мають бажання працювати, розвиватись та допомагати іншим. Це справді дуже мотивує до нових ідей і хороших справ», - розповів керівник Будинку воїна, в.о голови ветеранів Львівщини Олег Височанський
Ознайомча зустріч відбулась з представниками ветеранських просторів (Стуруа Варлам, голова ГО Канівська спілка учасників АТО "Нескорені", Щербатюк Тарас, голова ГО "Черкаський правозахисний центр") з метою створення ветеранських просторів для учасників АТО/ООС на місцях та реінтеграції ветеранів у суспільство за взірцем Будинку воїна у Львові.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)