У Західноукраїнському дитячому медичному центрі вакцинувалося 360 медичних працівників
![У Західноукраїнському дитячому медичному центрі вакцинувалося 360 медичних працівників](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/e4d9b9d505e7f6f8b21850cf87eb2d12.png)
08.04.2021
Більше 360 осіб лікарського, середнього та молодшого медичного персоналу Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру провакциновані препаратом COVISHIELD.
«У нас стало ще безпечніше. Незважаючи на погіршення епідемічної ситуації в Україні та у Львові зокрема, ми з гордістю можемо запевнити, що ризики контакту з хворим на COVID-19 у нашому Центрі знижені до мінімуму. У нас обмежено потрапляння хворих з гострими респіраторними захворюваннями і гарячкою, тому практично немає від кого заразитись. Наша лікарня завжди дбає про безпеку медперсоналу та наших пацієнтів», - каже директор Андрій Синюта.
Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр є комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради, що надає високоспеціалізовану допомогу дітям та підліткам з гострими та хронічними захворюваннями.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)