Олександр Ганущин обговорив перспективні напрямки співпраці з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні

Олександр Ганущин обговорив перспективні напрямки співпраці з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні

28.02.2020

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 28 лютого, обговорив перспективні напрямки співпраці з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

Вітаючи гостю, яка вперше прибула на Львівщину у статусі Посла, очільник облради наголосив, що нам дуже важлива підтримка Збройних сил України від Канади. «Дякуємо за це! Зауважу, що наша область дуже позитивно налаштована до Канади», - наголосив Олександр Ганущин.

У свою чергу Лариса Ґаладза розповіла про співпрацю з Міністерством оборони України і запропонувала провести церемонію передачі повноважень операції «Unifier» у Львові в жовтні.

«Операція «Unifier» – це місія Канадських збройних сил (CAF) для підтримки сил безпеки в Україні. До цього урочиста передача повноважень відбувалася у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні. Однак у жовтні хотіли би її провести у Львові, аби якнайбільше людей дізналися про «Unifier»», - сказала вона.

Голова облради підтримав таку ідею і припустив можливе проведення урочистої передачі повноважень «Unifier» 14 жовтня – у межах заходів до Дня захисника України.

Крім того, Олександр Ганущин розповів про розробку можливості запровадження трьох осередків Української академії лідерства коштом державного бюджету, які закладені у межах Програми секторальної підтримки Європейського Союзу. «Ми бачимо цю ініціативу в мережевому форматі: Львівщина, Закарпаття, Сєверодонецьк. Тому розраховуємо на підтримку канадських фундаторів. Переконаний, це важливий проєкт в контексті формування західної ідентичності в нашої молоді», - поінформував очільник облради.

Варто зауважити, що сторони також обговорили процеси децентралізації на Львівщині, напрямки співпраці в галузі освіти в контексті Концепції Нової української школи.

Наприкінці зустрічі Олександр Ганущин запросив Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні взяти участь у Форумі місцевого розвитку, який відбудеться 9 – 11 червня у Трускавці.