Асоціація «Ради Львівщини» навчатиме громади організовувати фестивалі
![Асоціація «Ради Львівщини» навчатиме громади організовувати фестивалі](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/b8f7899c54335671721864b32399dd8f.png)
09.07.2021
Обласна асоціація місцевих рад (ОАМР) «Ради Львівщини» запрошує представників громад взяти участь у тренінгу «Організація фестивалю. Як і для чого це громадам?»
Про це йшлося сьогодні, 9 липня, під час зум-наради засупника голови Львівської обласної ради Юрія Холода з головами територіальних громад.
Як зауважив виконавчий директор ОАМР «Ради Львівщини» Андрій Якимів, основна мета навчання – донести до управлінців, що фестивалі, ярмарки, виставки і різного роду масові заходи – необхідні.
«Це культурно розвиває саму громаду, її жителів, а ще – є джерелом надходжень до бюджету.
Спікерами тренінгу будуть провідні організатори гастрономічних фестивалів, ярмарків всеукраїнського рівня, менеджери музичних артистів та організатори спортивних подій», - розповів Андрій Якимів.
Тренінг розпочнеться 20 липня о 10:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Листопадового Чину (готель BankHotel).
Для участі необхідно реєструватися до 15 липня включно за посиланням: https://forms.gle/UGcGmSgT5bepaAvw7
«Прагнемо, аби у кожній територіальній громаді був започаткований потужний фестивальний захід, який би став мистецьким магнітом і додатковим елементом розвитку громади», - підсумував Андрій Якимів.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)