Галицька бригада Національної гвардії України відзначає 29 років з дня створення
![Галицька бригада Національної гвардії України відзначає 29 років з дня створення](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/89089a131a68f2b479be2df252f45d8c.png)
01.07.2021
Сьогодні, 1 липня, у Львові відбулися урочистості з нагоди 29-ї річниці створення Галицької бригади Національної гвардії України.
Участь у заходах взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.
«Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради хочу подякувати кожному з вас за вашу непросту щоденну роботу.
Ви охороняєте права, свободи й законні інтереси громадян, суспільства і держави, забезпечуєте громадський порядок, а також даєте рішучу відсіч тероризму та організованій злочинності.
А ще – надзвичайно важливо, що ви, одними з перших стали на захист України в один з найважчих моментів у новітній історії нашої держави. І завдяки своєму професіоналізму, мужності та героїзму українські нацгвардійці здобули авторитет у суспільстві та визнання у всьому світі.
Сьогодні також згадуємо ваших колег-нацгвардійців, які віддали життя за Україну, за нашу свободу і незалежність в боротьбі з окупантом. Пам`ять про них житиме у наших серцях та наших спогадах», - зазначив Євгеній Гірник.
І з нагоди 29-річниці створення Галицької бригади Євгеній Гірник вручив відзнаки Львівської обласної ради.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)