Ірина Гримак зустрілася з начальницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентиною Загревою
![Ірина Гримак зустрілася з начальницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентиною Загревою](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/2e7191347ebfe595edee5a161d9d2083.png)
02.03.2021
Управління Державної служби якості освіти у Львівській області допомагатиме територіальним громадам Львівщини налагодити систему ефективного управління закладами освіти, зокрема у галузях дошкільної, загальної середньої, спеціалізованої та позашкільної освіти.
Про це сьогодні, 2 березня, домовилась Ірина Гримак з начальницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентиною Загревою.
Вже у березні розпочинаємо спільні наради з представниками територіальних громад. Працюватимемо превентивно, на випередження проблем. Також систематично відбуватимуться навчання для представників освіти від громад. Фахівці управління Державної служби якості освіти у Львівській області, на основі даних щорічних моніторингів, інформуватимуть про якість освіти та якість освітньої діяльності закладів освіти нашої області.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)