Євгеній Гірник привітав з ювілеєм Держспецтрансслужбу
![Євгеній Гірник привітав з ювілеєм Держспецтрансслужбу](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/5fcb36c3fb2a5e997b3f6d997cee2467.png)
01.07.2021
Перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник сьогодні, 1 липня, взяв участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці від дня створення 1-ї окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту.
Від імені Львівської обласної ради Євгеній Гірник привітав працівників Держспецтрансслужби з ювілеєм.
«Уже 80 років ви забезпечуєте стабільне функціонування об'єктів національної транспортної системи України. Як і 80 років тому – сьогодні виконуєте завдання на передовій.
Усі ці роки ви своєю мужністю, відданістю, патріотизмом надихаєте захисників України і є їхньою надійною опорою.
Дякую вам за службу! Слава Україні!», - зауважив Євгеній Гірник.
Крім того, за сумлінне виконання службових обов'язків, зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди 80-ї річниці з дня створення 1-ї окремої бригади Євгеній Гірник відзначив найкращих працівників Держспецтрансслужби грамотами і нагородами Львівської обласної ради.
Довідково:
Державна спеціальна служба транспорту – спеціалізоване військове формування, яке входить до системи Міністерства оборони України, призначене для забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в особливий період.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)