На Львівщині розпочато операцію «Первоцвіт-2021»
![На Львівщині розпочато операцію «Первоцвіт-2021»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/49c7e5ae2f62f306969177324499bc5f.png)
02.03.2021
У Львівській області задля збереження ранньоквітучих рослин розпочато операцію «Первоцвіт-2021».
«Ранньоквітучі рослини, які занесені до Червоної книги України, нерідко використовують як засіб доброго заробітку, однак нагадуємо, що зривати та продавати їх заборонено. За це передбачена адміністративна відповідальність, а іноді й кримінальна. Збережемо первоцвіти для майбутнього», - інформують у Державній екологічній інспекції.
Нагадуємо, що відповідно до статті 68 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» незаконно здобуті в природі ресурси та виготовлена з них продукція підлягають безоплатному вилученню, а знаряддя правопорушення – конфіскації. Одержані від їх реалізації доходи спрямовуються в місцеві фонди охорони навколишнього середовища.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)