У Львівському медичному фаховому коледжі відбулися онлайн навчання для медичних сестер
![У Львівському медичному фаховому коледжі відбулися онлайн навчання для медичних сестер](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/7a57109bb68e04910097803fa719b5a5.png)
01.03.2021
Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти став переможцем ґрантового проєкту і фінансується House of Europe в рамках проєкту «Онлайн навчання медсестер навикам серцево-легеневої реанімації в системі післядипломної освіти».
Протягом місяця тривали онлайн навчання, які проводили польські колеги з Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. w Rzeszowie разом з Instytutem Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Rzeszowskiego.
«Секрет успіху нашого коледжу післядипломної освіти простий - кожного дня один крок вперед! Обмін досвідом, нові знання, здобуття сучасних компетентностей завжди пізнавально та цікаво. З березня місяця, такі навчання в рамках проєкту викладачі коледжу будуть проводити для медичних сестер Львівщини», - розповіла керівник коледжу Леся Вовк.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)