Яворівському національному парку передали три автівки для патрулювання території
![Яворівському національному парку передали три автівки для патрулювання території](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d22f1b077308f3dae010a2395ab8a75f.png)
08.07.2021
До Дня працівника природно-заповідної справи службі охорони Яворівського національного парку сьогодні, 8 липня, передали три автомобілі для патрулювання території.
Участь в урочистостях взяв голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов.
Три автомобілі типу «Пікап» поповнили автопарк Яворівського парку в межах реалізації міжнародного проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».
«Переконаний, завдяки цим автівкам служба держохорони та інший персонал Яворівського національного парку зможе швидше реагувати на порушення, дії браконьєрів, краще патрулювати територію. Відтак має зрости ефективність роботи і зменшитися кількість порушень», - зауважив Віталій Свіщов.
Як повідомили керівники проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», загалом по Україні нацпаркам передали 31 автомобіль. Передбачено також закупівлю уніформи для працівників служби держохорони цільових природно-заповідних установ, розроблення планів організації територій, будівництво та реконструкцію основних будівель, створення бази даних кадастру природно-заповідного фонду, робота з місцевими мешканцями, розвиток екотуризму тощо.
Проєкт «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» реалізується з метою збереження природних багатств України. Він впроваджується в рамках Німецького фінансового співробітництва і фінансується коштом Уряду Німеччини.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)