На Різдвяну коляду до львівської вілли Грушевських

На Різдвяну коляду до львівської вілли Грушевських

07.01.2023

У четвер 12 січня різдвяні коляди лунатимуть у комунальному закладі Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові». Колектив музею та учасники хору “Покрова” Церкви Покрови Пресвятої Богородиці Згромадження Салезіян УГКЦ запрошують усіх охочих прийти колядувати до затишної вілли Грушевських.

Художній керівник та регент хору – Ірина Янчинська.

У програмі вечора разом із колядами відбудуться літературні читання, зокрема прозвучать фрагменти поетичних та прозових творів Михайла Грушевського. Частину цих творів він писав, проживаючи у львівській віллі.

«В цей день у музеї дзвіночком роздзвениться коляда, залунає щедрівка, щоб повіншувати вас щастям, здоров’ям на многії літа. А разом із різдвяним співом пролунає поетичне слово Великого Українця Михайла Грушевського, якого ми знаємо не лише як історика, видатного вченого світового рівня, провідника національної ідеї – першого голови українського парламенту – Української Центральної Ради, фундатора Української незалежної держави, але і як талановитого літератора, який колись хотів бути белетристом», - анонсують подію музейники.

Дійство «Різдвяна коляда» розпочнеться 12 січня, о 16.30. Адреса вілли Грушевських: вул. І.Франка, 154.