Громади Львівщини отримають співфінансування на виготовлення землевпорядної документації
![Громади Львівщини отримають співфінансування на виготовлення землевпорядної документації](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/1ce1995816687774415871ef9a93f4ef.png)
14.05.2021
Постійна депутатська комісія з питань розвитку місцевого самоврядування на своєму засіданні, яке відбулося, 13 травня, погодила перелік населених пунктів Львівщини, які отримають співфінансування на виготовлення містобудівної та землевпорядної документації.
В рамках "Регіональної програми розвитку містобудівного кадастру та просторового планування" з обласного бюджету передбачено виділити 1 млн 320 тис. грн на виготовлення генеральних планів 7 населених пунктів та розробку детальних планів територій у Львівському, Самбірському та Червоноградському районах.
"Комісія надавала перевагу громадам у яких вже було виконано певний обсяг робіт, підготовлено частину документів. Адже з бюджету області виділяються кошти на співфінансування. Решту витрат, 1млн 413 тис. грн, громади покривають з місцевих бюджетів. Фактично ті органи місцевого самоврядування, які першими відповідально взялися за впорядкування документів, визначення та фіксацію меж територій отримали фінансову підтримку від обласної ради. Такий механізм виявився добрим прикладом і стимулом до відповідальності представників місцевої влади",- пояснив голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Володимир Кирилич.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)