Комісія з питань культури розглянула ряд звернень та листів
![Комісія з питань культури розглянула ряд звернень та листів](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/0f15f2952ab71919fd09de5367ad4a83.png)
08.04.2019
Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ на своєму засіданні 5 квітня розглянула ряд поточних питань.
Зокрема погодила перелік уточнених напрямів на 2019 рік до програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 – 2020 роки», підтримала спорудження Меморіалу мирним українцям, які загинули в часи Другої світової війни, на території колишнього села Гута Пеняцька Бродівського району.
Окрім того, розглянула ряд звернень, скерованих на розгляд постійної комісії.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)