Львівщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав
![Львівщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/740821fc2ddf4952bc2640e718431618.png)
17.02.2020
У суботу, 15 лютого, на Львівщині відбулися скорботні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Так, громадськість та представники влади разом із ветеранами війн взяли участь у громадському віче біля пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.».
«Вічна слава тим, хто загинув у часи тяжкої Афганської війни, і тим, хто зараз боронить українську землю на східних рубежах!», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
Окрім того, покладанням квітів до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.» та до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну» вшанували пам'ять Воїнів. А священнослужителі провели чин панахиди.
Зауважимо, що у військовому Храмі Стрітення Господнього УГКЦ тривала Архієрейська Божественна літургія.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)