Львівська облрада до 31 серпня приймає матеріали на здобуття Обласної премії імені Степана Бандери
![Львівська облрада до 31 серпня приймає матеріали на здобуття Обласної премії імені Степана Бандери](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/b7fb24956b9a2eec1db2bb466a5318c4.png)
16.04.2021
З 1 січня до 31 серпня 2021 року Львівська обласна рада приймає рекомендаційні звернення і матеріали від громадських, політичних та наукових інституцій про претендентів на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери.
Премією обласної ради відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.
Здобувача премії (особу чи інституцію) висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями щонайменше трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.
Присудження премії передбачається в трьох номінаціях, а саме: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність.
Грошова винагорода лауреата становить 20 тис грн.
З умовами конкурсу можна ознайомитися - тут.
Нагадаємо, минулого року Премію у номінації «Громадська діяльність» присуджено Гунді Роману Миколайовичу, у номінації «Політична діяльність» – Галущаку Михайлу Михайловичу, у номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» – Хомі Івану Ярославовичу.
Премія започаткована Львівською обласною радою у 2012 році.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)