Львівське ОУЛМГ бере участь у ХХІІ Міжнародній виставці «Деревообробка – 2019»

Львівське ОУЛМГ бере участь у ХХІІ Міжнародній виставці «Деревообробка – 2019»

У вівторок, 14 травня, у виставковому центрі «Південний Експо» відбулося урочисте відкриття ХХІІ міжнародної виставки «Деревообробка – 2019».

«Деревообробка» – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є найстарішою в Україні виставкою цієї тематики.

Цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого.

На виставці встановлено стенд Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, де представлено садивний матеріал основних лісоутворюючих та декоративних  порід та продукцію лісопилення.

Завдяки високому авторитету виставки, який зміцнюється з року в рік, галузеві компанії цінують свою присутність на заході, адже це важливий крок, щоб розширити або зберегти своє місце на цьому ринку. Це, в свою чергу, гарантує відвідувачам можливість в одному місці і водночас побачити широкий асортимент обладнання, новинки галузі та поспілкуватися зі всіма лідерами ринку.