Міжлікарняна аптека обласної ради – одна з кращих у Національному бізнес-рейтингу
![Міжлікарняна аптека обласної ради – одна з кращих у Національному бізнес-рейтингу](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8965e4db3b5fc4b64bb3f1962dbda01d.png)
12.04.2021
Комунальне підприємство Львівської обласної ради "Міжлікарняна аптека № 272" увійшло у перелік кращих підприємств у своєму виді діяльності за результатами незалежного рейтингового аналізу.
У Національному бізнес-рейтингу "Міжлікарняна аптека №272" посіла 1 місце (золото) в ТОП-20 у номінації "Фінансові показники успішної діяльності" у Львівській області та 3 місце (золото) в ТОП-100 за показником "Чистий прибуток" в Україні.
Керівником аптеки є Зоряна Заболотня.
Національний бізнес-рейтинг в Україні заснований 16 років тому.
Його мета — визначення і популяризація провідних підприємств різних галузей, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності у відносинах зі споживачами, партнерами, державою.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)