Названо лауреатів премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди за 2019 рік

Названо лауреатів премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди за 2019 рік

18.04.2019

Днями у Львівській письменницькій організації відбулося фінальне засідання журі четвертого Всеукраїнського літературного конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Журі в складі дев’яти осіб визначилося з іменами переможців.

До фінальної частини літературної борні ввійшли книги авторів, яких маємо за обов’язок назвати, тим паче, що лауреатам та фіналістам конкурсу буде запропонована участь у виданні  Антології патріотичної поезії, упорядкованої за результатами цьогорічного змагання, а це: «Сльоза-живиця»  (вибране та нові вірші) Ольги Яворської зі Львівщини, «Ключі до вічності» Юрія Хмелевського з Вінниччини, «Туга за єдинорогом» Ірини Вовк зі Львова,  «Війна без приводу війни» Надії Дичкиз Івано-Франківщини, «Рахманне роздолля» Василя Погорецького з Тернопільщини, «НекстмодернізмпостМАЙДАНівськогопаралельноАТОвськогоперіоду» Миколи Істина з Івано-Франківська, «Порив і подив» Марії Людкевич зі Львова, «Огневерги арканів родинних» Миколи Савчука із Хмельниччини та «Постання в повстанні» Назара Данчишина зі Львова.

Лауреатом першої премії стала Ольга Яворська, другу премію отримає Юрій Хмелевський, третя відзнака – в Ірини Вовк.

Заохочувальний диплом «Молода надія» і премію в одну тисячу гривень отримає Назар Данчишин.

Церемонія вручення нагород відбудеться 29 травня, у середу о 16:00 год. в концерт-залі Львівського палацу мистецтв за адресою: вул. М. Коперника, 17, м. Львів.