Облрада захистила право комунальної власності територіальних громад Львівщини на нежитлове приміщення за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 3
![Облрада захистила право комунальної власності територіальних громад Львівщини на нежитлове приміщення за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 3](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/1d7c62b3b29869061ef916a919bbd036.png)
18.02.2020
Сьогодні, 18 лютого, Львівська обласна рада у Господарському суді Львівської області захистила право комунальної власності територіальних громад Львівщини на нежитлове приміщення за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 3.
Як нагадав начальник юридичного відділу облради Андрій Мельник, у 2016 році громадянин Тютюнник незаконно набув право власності на приміщення за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 3, яке в подальшому передав іншим особам.
«Відтак позов Львівської обласною радою було подано до ТЗОВ «Коміна», яке було останнім набувачем цього майна. І сьогодні суд підтвердив незаконність набуття ТЗОВ «Коміна» права власності, повернувши майно до власності громади Львівської області», - прокоментував начальник юридичного відділу облради Андрій Мельник.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)