Олександр Ганущин зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком

Олександр Ганущин зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 16 травня, зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Голова Львівської обласної ради, вітаючи Романа Ващука на Львівщині, наголосив, що області дуже важлива його особиста підтримка і допомога від Канади. «Нам дуже приємно, що країна, в якій є багато українців, надає нам допомогу в різних галузях, зокрема військовій справі та аграрному секторі. Тому дякую у Вашій особі уряду Канади та всьому канадському народу», - сказав Олександр Ганущин.

Користуючись нагодою, очільник облради запросив Посла Канади взяти участь у Форумі місцевого розвитку та стати спікером в одній з панелей, присвяченій євроатлантичній інтеграції. «Нам є дуже важливим погляд канадського дипломата з українським серцем на це питання», - наголосив він.

Під час зустрічі Почесний консул Канади у Львові Оксана Винницька-Юсипович розповіла про проект деінституалізації закладів для дітей (інтернати, дитячі будинки). «Мета проекту – щоб у ХХІ столітті діти жили в сім’ях. Просимо, щоб Львівщина стала пілотною областю в цьому проекті», - сказала вона.

У відповідь Олександр Ганущин зауважив, що готовий стати в авангарді цього процесу на Львівщині та запропонував розробникам презентувати цей проект під час Форуму місцевого розвитку.

Крім того, Олександр Ганущин розповів про роботу, яка ведеться на Львівщині з учасниками АТО (ООС).

Наприкінці зустрічі сторони обговорили аспекти подальшої реалізації проекту щодо організації сімейних ферм на Львівщині.

Варто зауважити, що Посол відвідує Львів з нагоди відкриття мультимедійної виставки «Подорож з Українсько-єврейською зустріччю», яку організовує міжнародна ГО «Українсько-єврейська зустріч» із штаб-квартирою в Канаді і Львівський історичний музей. Відкриття відбудеться сьогодні, 16 травня, о 16:30 год. у Львівському історичному музеї.