Орест Куценко очолив Львівську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, - рішення сесії
![Орест Куценко очолив Львівську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, - рішення сесії](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/cc27ccfd2eba64c15596cad216efe297.png)
11.02.2020
Сьогодні, 11 лютого, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили на посаду директора комунального закладу ЛОР «Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа» Ореста Куценка. .
Попередньо він пройшов конкурсний відбір та був рекомендований конкурсною комісією на затвердження депутатським корпусом.
Довідково:
Куценко Орест Володимирович 1984 р. н., громадянин України; повна вища освіта за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт». З 2000 по 2003 рік працював інструктором з карате в військово-патріотичному клубі «Лев», з 2001 по 2006 рік навчався у Львівському державному інституті фізичної культури, з 2006 по 2007 рік працював вчителем фізичного виховання в приватній загальноосвітній школі «Перспектива» м. Львова, з 2006 по 2010 рік працював викладачем на кафедрі теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури, з 2010 по 2011 рік працював головним спеціалістом управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, з 2011 по 2019 рік працював старшим тренером збірної команди України з велосипедного спорту на треку, загальний стаж професійної діяльності – 19 роки.
З листопада 2019р. і дотепер працює в. о. директора КЗ ЛОР «Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа».
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)