У музеї Шептицького представили мультимедійні історії про митців, які прославили Україну за кордоном
![У музеї Шептицького представили мультимедійні історії про митців, які прославили Україну за кордоном](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/6e92e90a23e90222f454f7d879fadfa6.png)
12.03.2021
«Мистецтво і дипломатія – перехресні стежки» - захід з такою назвою відкрився у Львівському Національному музеї імені Андрея Шептицького. Мистецьку подію відвідали представники дипломатичного корпусу, політики, діячі мистецтва, ректори, духовенство.
Концепція проєкту - показати визначні картини й розповісти захоплюючі героїчні історії про видатних українських художників-дипломатів, скульпторів, архітекторів, які виборювали місце під сонцем по світах, у далекій Австралії, Америці, Аргентині чи Бразилії.
«Тут зібрані унікальні роботи людей, які любили Україну, але не мали змоги жити та працювати у своїй Батьківщині. Сьогодні сучасні технології дозволяють нам ознайомитись з цим творчим спадком» - наголосив під час відкриття перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.
Він відмітив, що організатори події провели велику роботу, щоб зібрати й відкрити для глядачів нові грані наших земляків.
Герої проєкту «Мистецтво і дипломатія - перехресні стежки» були носіями України у світі та прославили українське мистецтво на різних континентах планети. Оцифровуючи та анімуючи твори митців, організатори заходу намагалися передати відчуття середовища та епох в які творили кожен з видатних, але ще не всім відомих особистостей.
Мультимедійна виставка триватиме до 16 березня, з суботи до вівторка з 10.00 до 18.00 год. щоденно.
Адреса музею Митрополита Андрея Шептицького: м.Львів, вулиця Кривоноса, 1.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)