У Палаці мистецтв урочисто відзначили переможців онлайн-конкурсу читців поезії Шевченка
![У Палаці мистецтв урочисто відзначили переможців онлайн-конкурсу читців поезії Шевченка](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/bff2053cb26d812b9365163977a11098.png)
15.03.2021
У неділю, 14 березня, в межах літературно-музичного вечора з нагоди 207-ї річниці з дня народження Кобзаря “Свою Україну любіть…” відбулася офіційна церемонія нагородження та відзначення переможців онлайн-конкурсу читців поезії Т.Шевченка та творів про Т.Шевченка – 2021.
Нагороди вручив заслужений артист України Володимир Кудовба.
Загалом члени журі дитячо-юнацького онлайн-конкурсу визначали переможців з-поміж 525 конкурсантів.
1 вікова категорія : 1-ше місце – Бучма Матвій, Кавка Тимофій Іванців Уляна; 2-ге місце – Яковчук Аліна, Біль Вероніка; 3-тє місце – Лень Дамір, Москалюк Тадей, Смик Маркіян.
Спеціальний Диплом: Горошко Анна-Марія, Марія Гоголь, Юстина Тимусь, Войтух Марія, Марта Сокіл, Максим Олійник
2-га вікова категорія: 1-ше місце – Карась Назар, Долішна Марія; 2-ге місце – Козак Даринка, Садлівський Володимир ; 3- тє місце – Бабіна Діана-Вероніка, Куренкова Катерина.
Спеціальний диплом: Ватаманюк Михайло, Глуховецька Ольга, Рець Софія, Миколайчук Вікторія.
3-тя вікова категорія : 1-ше місце – Пилип’юк Богдан, Тріо – Дідусь Марта , Шевчук Ольга, Мандрика Настя; 2-ге місце – Станчак Емілія, Панько Кароліна, Машталір Єремія; 3-тє місце – Шишка Діана,Свинарик Денис, Пірожик Софія.
До слова, засновником конкурсу є ГО «Львівське Об’єднання Викладачів Творчості». Проводиться конкурс за підтримки Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)