На Бродівщині зведено два гуртожитки для 250 контрактників Збройних сил України

На Бродівщині зведено два гуртожитки  для 250 контрактників Збройних сил України

 

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 13 березня, під час робочої поїздки на Бродівщину проінспектував завершення будівництва гуртожитків для контрактників Збройних сил України.

Тут зведено 2 гуртожитки нового зразка для 250 військовослужбовців, де проживатимуть військовослужбовці-контрактники однієї з військових частин.
Всього в Львівській області планується звести 16 гуртожитків поліпшеного типу. 

«Дуже приємно сьогодні оглядати казарми нового зразка для наших військових, які зможуть відтепер перебувати в комфортних умовах. Це стандартні гуртожитки, які будуються по усій країні і мені особливо приємно, що на Львівщині ми їх уже відкриваємо.  Дякую усім, хто долучився до цієї великої справи», - зазначив Олександр Ганущин.

Як відомо, за дорученням Президента України та під особистим контролем міністра оборони України Степана Полторака будівництво гуртожитків поліпшеного планування триває по всій країні, в різних регіонах, областях, районах, містах, містечках та селищах. Це перший етап з розбудови і розвитку інфраструктури військових містечок.

Проект з будівництва включає 184 гуртожитки, які розраховані на 23 000 військовослужбовців Збройних сил України по всій країні.