Асоціація «Ради Львівщини» ініціює будівництво в територіальних громадах модульних будинків для тимчасово переселених осіб

Асоціація «Ради Львівщини» ініціює будівництво в територіальних громадах модульних будинків для тимчасово переселених осіб

14.03.2022

Обласна асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» за сприяння агентства ООН у справах біженців UNHCR та Міністерства у справах ветеранів України працює над розміщенням у територіальних громадах українців, які залишили свої домівки через війну.

«У територіальних громадах Львівщини готуємо локації для розміщення переселенців і пунктів обігріву для них.

На прикордонних територіях, пунктах пропуску – найближчим часом облаштуємо наметові містечка для тих, хто потребує короткострокового перебування, обігріву і відпочинку», - розповів виконавчий директор Асоціації Андрій Якимів.  

За його словами, планується також зведення у територіальних громадах області модульних будинків масштабного типу для більш тривалого проживання. Там можуть поселити приблизно 1000 внутрішньо переміщених осіб.

«Передбачаємо, що в цих модульних містечках проживатимуть люди, які захочуть залишитися у територіальних громадах Львівщини надовго. Тому, переконаний, таке розширення житлового фонду є дуже актуальним. Відтак зараз працюємо в громадах, вивчаючи їх потенціал у цьому напрямку.

Крім того, на місцях оглядаємо будівлі, які можна пристосувати для тривалого проживання людей. Міжнародні партнери готові допомогти нам з будівельно-ремонтними роботами, з необхідним обладнанням тощо», - підсумував Андрій Якимів.