Конкурсна комісія обрала кандидатів на посади директорів трьох закладів освіти
![Конкурсна комісія обрала кандидатів на посади директорів трьох закладів освіти](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/bcae4c26678788e3fa0df9d881f9aa4a.png)
27.08.2020
Сьогодні, 27 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсних відборів на посади директорів у трьох комунальних закладах Львівської обласної ради галузі освіти.
Члени комісії заслухали програми кандидатів на посади та їх візії розвитку обласних установ у короткостроковій та довгостроковій перспективі.
Відтак члени комісії ухвалили рішення рекомендувати на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Бориславська загальноосвітня санаторна школа I-III ступенів» – Громик Ольгу Романівну з підписанням контракту строком на шість років.
На посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа I-III ступенів ім. Т. Шевченка» – Полозяк Тетяну Іванівну з підписанням контракту строком на два роки з можливістю пролонгації за згодою сторін ще на чотири роки.
На посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради «Краковецький начально-реабілітаційний центр I-II ступенів з поглибленою професійною підготовкою» – Франків Наталію Олександрівну з підписанням контракту строком на шість років.
Відео засідання – тут.
Додамо, що вищеназвані три кандидатури буде винесено на розгляд та затвердження сесії Львівської облради.
Нагадаємо, 21 серпня конкурсна комісія допустила до конкурсу вищеназваних трьох кандидатів.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)