Львівщина відзначає 206-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка
![Львівщина відзначає 206-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/6a19342da72f5fbf75cb0cd72534b357.png)
09.03.2020
Сьогодні, 9 березня, з нагоди 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка на Львівщині відбувається низка заходів з вшанування пам’яті Великого Кобзаря.
Так, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин і голова Львівської ОДА Максим Козицький разом із лауреатами Національної премії імені Тараса Шевченка, громадськістю поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві у Львові.
Крім того, на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбувся флешмоб «Шевченківські читання».
Закінчаться урочистості у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької, де о 18:00 год. розпочнеться урочиста академія до 206-ї річниці від дня народження національного Героя і символу України – Тараса Шевченка.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)