Змінимо країну разом: Стартувала програма підтримки міжрегіональних обмінів
![Змінимо країну разом: Стартувала програма підтримки міжрегіональних обмінів](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/5a08f9cfbb97cc2930a2489cb29bfe46.png)
15.03.2021
Від сьогодні, 15 березня, стартував новий відбір проєктних заявок в рамках Програми підтримки міжрегіональних обмінів «Змінимо країну разом», що протягом трьох років реалізує Асоціація «Єврегіон Карпати-Україна» у співпраці з Львівською обласною радою, а цьогоріч ще й за фінансової підтримки Закарпатської обласної ради.
.
Як повідомии в ЄКУ, особливістю конкурсного набору-2021 є також і розширення географії дії Програми. До Львівщини, Луганщини та Донеччини, які вже мають досвід активної участі у конкурсах культурних, освітніх та медійних обмінів, долучаються нові партнери – Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Сумська та Закарпатська області.
Взяти участь у конкурсі можуть заклади освіти, культури, засоби масової інформації, громадські організації, органи місцевого самоврядування та районні державні адміністрації.
Термін подачі заявок до 30 квітня 2021 року.
Детальні умови конкурсу – за посиланням: https://cutt.ly/obminy2021
Бажаємо усім потенційним учасникам конкурсу натхнення та успішних проєктних заявок!
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)