5 грудня – позачергова сесія Львівської обласної ради
![5 грудня – позачергова сесія Львівської обласної ради](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/19dece126ba35150a080e73ac56c22a4.png)
03.12.2019
У четвер, 5 грудня, відбудеться XXII позачергова сесія Львівської обласної ради.
Як розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, на сесії розглядатимуть проєкт бюджету Львівської області на 2020 рік, а також внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2019 рік.
Окрім того, депутати заслухають питання про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку».
На завершення порядку денного у сесійному залі обговорять ряд важливих заяв та звернень обласної ради.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)