Андрій Білоус привітав поліцейських Львівщини з професійним святом
![Андрій Білоус привітав поліцейських Львівщини з професійним святом](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c88a7d54a1ecbe40a2d862b810da4aa3.png)
04.07.2019
Сьогодні, 4 липня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь в урочистостях із нагоди Дня Національної поліції України.
Андрій Білоус від імені Львівської обласної ради привітав поліцейських із професійним святом, наголосивши, що в особі облради Головне управління національної поліції у Львівській області має надійного партнера.
«Високо оцінюючи вашу працю, ваш внесок у забезпечення правопорядку в області, ми відчуваємо моральний обов’язок допомагати львівській поліції, зокрема в межах Комплексної програми «Безпечна Львівщина»», - сказав він.
Крім того, Андрій Білоус акцентував на важливості місії Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ, що полягає у забезпеченні демократичного проведення загальнонаціональних виборчих кампаній.
Відтак за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України Андрій Білоус відзначив грамотами Львівської обласної ради:
- підполковника поліції Бакая Тараса Мирославовича – заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області;
- підполковника поліції Галущака Миколу Дмитровича – заступника начальника Радехівського відділення Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Крім того, відзначено цінними подарунками:
- підполковника поліції Матулкіну Людмилу Валеріївну – старшого оперуповноваженого з особливих доручень Головного управління Національної поліції у Львівській області;
- підполковника поліції Осташ Тетяну Вікторівну – старшого слідчого в особливо важливих справах організаційно-методичного відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області;
- майора поліції Соломійчука Василя Юрійовича – заступника командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Львів" Головного управління Національної поліції у Львівській області;
- капітана поліції Труш Лідію Володимирівну – старшого інспектора-начальника приймальні громадян відділу документального забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівській області.
А також відзначено нагородами Львівської обласної ради «Подяка обласної ради»:
- майора поліції Гориня Андріана Ігоровича – начальника відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами у сфері суспільної моралі управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції у Львівській області;
- старшого лейтенанта поліції Цудного Мирослава Петровича – оперуповноваженого 1-го міжрайонного відділу управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції у Львівській області;
- старшого сержанта поліції Куприча Ігоря Васильовича – поліцейського з обліку та збереження речових доказів і озброєння Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Довідково:
День Національної поліції України – свято України. Відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)