Андрій Білоус відвівав фестиваль "Галицька лоза"
06.09.2019
Упродовж 6-8 вересня на площі перед Львівським палацом мистецтв триває ІІ-й щорічний Львівський фестиваль "Галицька лоза"
Метою заходу є популяризація галузі виноградарства та демонстрація перспектив та можливостей вирощування винограду на Львівщині.
«Радий вітати сьогодні на фестивалі наших національних виноробів, які відроджують виноградарство в нашому регіоні, створюють якісне виробництво та популяризують українську продукцію. Бажаю усім, хто завітав на цей чудовий захід гарного настрою, завітати на дегустації та взяти участь у різних майстер-класах тощо», - зазначив під час виступу Андрій Білоус.
У межах фестивалю відбудеться ярмарок регіональної продукції «Добрі традиції Галичини», дегустація районованих столових сортів винограду, вирощених на Львівщині.
Окрім цього - пізнавальні заходи на тему виноградарства, майстер-класи з виготовлення вина, конкурси, виступи творчих колективів та приготування страв української кухні.
До фестивалю долучаться виноградарі із інших областей України.