Асоціація «Ради Львівщини» розповіла громадам, як проводити фестивалі та спортивні події
![Асоціація «Ради Львівщини» розповіла громадам, як проводити фестивалі та спортивні події](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/48e2e575d9f14e7b56a6431936b3735a.png)
20.07.2021
Міські голови, заступники міських голів з розвитку, начальники відділів культури, туризму, молоді та спорту територіальних громад сьогодні, 20 липня, взяли участь у тренінгу «Організація фестивалю. Як і для чого це громадам?»
Організатор навчання – Обласна асоціація місцевих рад (ОАМР) «Ради Львівщини».
За словами виконавчого директора ОАМР «Ради Львівщини» Андрія Якиміва, основна мета навчання – донести до управлінців, що фестивалі, ярмарки, виставки і різного роду масові заходи – необхідні.
«Це культурно розвиває саму громаду, її жителів, а ще – є джерелом надходжень до бюджету. Прагнемо, аби у кожній територіальній громаді був започаткований потужний фестивальний захід, який би став мистецьким магнітом і додатковим елементом розвитку громади», - зауважив Андрій Якимів.
Спікери тренінгу – провідні організатори гастрономічних фестивалів, ярмарків всеукраїнського рівня, менеджери музичних артистів та організатори спортивних подій.
Учасники навчання дізналися про те, який соціальний ефект має Великодній і Різдвяний ярмарок, як організовувати тематичні фестивалі і масштабні спортивні змагання, які події має проводити молодь, як з будь-якої локації зробити місце для культурно-масових заходів, де і як шукати спонсорів заходів у громадах тощо.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)