День захисника України: Олександр Ганущин привітав військових академії сухопутних військ
![День захисника України: Олександр Ганущин привітав військових академії сухопутних військ](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/f758aca59aefcf6814c2e35f4f4eaa6c.png)
11.10.2019
Сьогодні, 11 жовтня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
Привітати військовослужбовців завітали голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови облради Юрій Гудима, обласні депутати.
«Щиро вітаю усіх присутніх з Днем захисника України, який ми відзначаємо віднедавна, але це свято дуже вдало було обрано 14 жовтня - день, коли ми святкуємо Покрову Пресвятої Богородиці – заступниці нашого козацтва.
Дуже сподіваюся, що невдовзі військові частини крокуватимуть переможним парадом вулицями Луганська, Донецька та Севастополя. І цей день ми наближатимемо усі разом», - зазначив під час виступу Олександр Ганущин.
Також в межах урочистостей Олександр Ганущин вручив Грамоти та Подяки Львівської обласної ради кращим військовим Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)