Депутати Львівської обласної ради вшанували пам'ять загиблих Захисників
05.12.2019
Сьогодні, 5 грудня, під час позачергової сесії Львівської обласної ради депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників України.
«На жаль, за час, що минув з попередньої сесії, Львівщина знову зазнала гіркої втрати… Під час виконання службових обов’язків в ООС 22 листопада 2019 року загинув командир батареї старший лейтенант Шацький Богдан Олексійович, 1995 року народження, мешканець Львова. Прошу вшанувати його пам'ять і всіх полеглих Героїв у російсько-українській війні хвилиною мовчання. Вічна пам’ять Героям!», - зазначив Олександр Ганущин.
Опісля зі словом до депутатів виступив капелан отець Андрій.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео