Для спеціалістів Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру провели фахові навчання
![Для спеціалістів Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру провели фахові навчання](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/f2b8d6a8825bc2cbdc73705d5eb5674e.png)
15.10.2019
Для спеціалістів ДП «Львівський ЛСНЦ», що у Брюховичах, провели тьохденний тренінг - агробіологічні особливості вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою за участі провідного шведського експерта Стеллана Карлссона.
Даний тренінг є частиною контракту із шведською фірмою ВСС АВ, яким передбачено закупівлю обладнання: для підготовки насіння, автоматизована лінія посіву насіння, поливальні рампи в теплицях та на полях дорощування, пакувальна лінія. Дане обладнання вже встановлено та було випробуване в цьому році. Адже за допомогою нього вже вирощено близько мільйона сіянців із закритою кореневою системою.
У рамках тренінгу Стеллан Карлссон, який має понад сорокарічний досвід роботи у вирощуванні сіянців із закритою кореневою системою розповідав про весь цикл виробництва у розсаднику, включаючи обробку та підготовку насіння, підготовку субстрату, полив та підживлення, обробку від шкідників та хвороб, посів та догляд за вирощеними сіянцями до посадки у ліс, а також зберігання сіянців у холодильних камерах.
Даний тренінг є уже третім у рамках навчальної програми. Весною цього року спеціалісти підприємства відвідали лісові розсадники у Панєвежисі та Дубраві, що у Литві, а також літом цього року група лісівників Львівщини відвідала виробничі потужності фірми ВСС АВ та лісовий розсадник у місті Трекантен.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)