До Програми підтримки та розвитку сільського господарства пропонують додати галузь рибництва
![До Програми підтримки та розвитку сільського господарства пропонують додати галузь рибництва](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9dd83bf9bbb9b0cfe03f8b80df8365b1.png)
21.07.2021
Голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький сьогодні, 21 липня, взяв участь у засіданні круглого столу, присвяченому проблемним питанням галузі рибництва на Львівщині.
«Разом з представниками Львівської ОДА, підприємцями, екологами, науковцями обговорили проблеми галузі рибництва і шляхи їх вирішення в нашій області.
Серед основних питань, які турбують галузь, – це можливість залучення дешевих фінансових ресурсів для інвестицій, дорожнеча імпортних кормів, необхідність розчищення річок і каналів, забруднення водойм аграріями під час оброблення полів, брак очисних споруд і каналізацій у населених пунктах, сплата ПДВ та інше.
У підсумку – домовились із учасниками засідання напрацювати напрямок розвитку рибництва у межах Комплексній програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки», - розповів Юрій Раделицький.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)