Дві команди з Львівщини здобули золото та срібло у фіналі чемпіонату Європи зі стрільби
![Дві команди з Львівщини здобули золото та срібло у фіналі чемпіонату Європи зі стрільби](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/24f36a840b67cf931a1bff01ddb5db45.png)
02.06.2021
На чемпіонаті Європи зі стрільби стендової та кульової, що відбувався у Хорватії, завершився фінал командних змагань серед змішаних пар у стрільбі з швидкострільного пістолету на дистанції 25 метрів.
Унікальність фіналу полягала в тому, що зійшлись у боротьбі за золото два стрілецькі дуети, які представляють Україну та складаються виключно з львівських майстрів.
У складі першої української команди виступали Юлія Коростильова та Олександр Петрів, а в другій – Анастасія Німець та Володимир Пастернак. Чемпіонський титул виборола перша команда, а друга, відповідно, стала віце-чемпіоном.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)