Екологічна комісія розглянула низку профільних питань
![Екологічна комісія розглянула низку профільних питань](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/c202653245a076cb512291e713b744cc.png)
21.06.2019
У четвер, 20 червня, відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.
На засіданні депутати погодили зміни до напрямів використання бюджетних коштів на 2019 рік Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016 – 2020 роки.
Крім того, члени комісії ознайомилися з відповідями Львівської ОДА щодо недопущення створення екологічно небезпечних виробництв без врахування позицій територіальних громад Язлівчицької, Шнирівської, Лешнівської сільських рад Бродівського району і висловили позицію про те, що підтримують громаду у цьому питанні.
Також розглянули лист департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА щодо зміни площі ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» з 58,8 га до 92,0 га за рахунок земель Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району (33,2 га). За рішенням постійної комісії питання щодо створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» буде винесено на розгляд сесії обласної ради.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)