Голова Львівської обласної ради відзначив військових медиків
![Голова Львівської обласної ради відзначив військових медиків](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ea8639810e4351b25ee44f4be4ee9a3b.png)
14.06.2019
Традиційно у третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника.
З цієї нагоди голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відвівав Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де відзначив кращих військових медиків Львівщини.
«Сьогодні особливі привітання у День медичного працівника нашим відважним військовим медикам. Ви рятуєте життя наших солдат, наших захисників, наших Героїв. Це ви як ніхто бачить біль і страждання, але водночас героїзм і відвагу наших військових. Хвала і шана вам, дякуємо за вашу працю!», - зазначив Олександр Ганущин.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)