Громаді Кам`янка-Бузької показали виставу "Наталка Полтавка"
![Громаді Кам`янка-Бузької показали виставу "Наталка Полтавка"](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/fbf88d6493a95bdf11374c3ee7dac6b5.png)
16.09.2019
У неділю, 15 вересня, Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької представив громаді Кам`янка-Бузької виставу «Наталка Полтавка» Івана Котляревськогоз нагоди відзначення 400-річчя українського театру. У місті також відбувся фестиваль-ярмарок «Корона Якуба».
Захід відвідав разом з дружиною голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
«1619 року Якуб Гаватович розпочав шлях українського театру у Кам‘янка-Бузькій. 1819 року Іван Котляревський написав Наталку Полтавку. 2019 року заньківчани на чолі з Андрієм Мацяком дарують Наталку Полтавку громаді Кам‘янки-Бузької. Коло…», - написав Олександр Ганущин на своїй сторінці у Фейсбуку.
Цьогоріч в межах фестивалю гостей очікувала цікава програма, насичена різноманітними локаціями. Зокрема, свою діяльність презентували інтелектуальний клуб «Арт-кафе», відбулася творча зустріч з «живою легендою», народною артисткою України, послом миру – Галиною Яблонською, колекціонером стародруків, медальєром Дмитром Пірклом.
Окрім цього,було презентовано унікальну колекцію рушників, картин, стародруків минулого століття художника Олександра Охапкіна та відбувся майстер-клас із створення незвичайних вінків Кам’янеччини за участі майстрині Зої Ружин.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)