Іванна Климпуш-Цинцадзе: Форум місцевого розвитку – це потужна ініціатива для розвитку місцевих громад
![Іванна Климпуш-Цинцадзе: Форум місцевого розвитку – це потужна ініціатива для розвитку місцевих громад](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/b5aaf5a644c8b55675cc9f02ded23b5a.png)
25.06.2019
Форум місцевого розвитку – це потужна ініціатива для розвитку місцевих громад. Про це сьогодні, 25 червня, під час пленарної дискусії «Розвиток українських регіонів крізь призму євроатлантичної інтеграції» заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
В свою чергу Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак додав, що екологія і навколишнє природне середовище є великим безпековим фактором української держави.
«Угода про Асоціацію – це пріоритет не тільки зовнішньої, але й внутрішньої політики України. Український уряд і країни НАТО борються з відходами в Україні», - зазначив Семерак.
Він також додав, що до кінця цього року кожна область має затвердити Регіональний план управління твердими побутовими відходами. Міністр наголосив, що затвердження таких планів є дуже важливими і повинні бути у пріоритеті місцевої влади, адже якщо такого плану немає – то немає і відповідальності та управління ТПВ.
«Якби це парадоксально не звучало, але Міністерство екології не відповідає за управління ТПВ. За це відповідають обласні державні адміністрації», - зазначив Остап Семерак. Він також додав, що в Україні є 6,5 тисяч офіційних сміттєзвалищ.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)