Комісія з екології заслухала проєкт бюджету на 2020 рік
![Комісія з екології заслухала проєкт бюджету на 2020 рік](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/53d2139a44f2d3005817cbf68d8bcfd9.png)
27.11.2019
Сьогодні, 27 листопада, під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації депутати розглянули проєкт обласного бюджету на 2020 рік.
З проектом обласного бюджету можна ознайомитися за посиланням:
https://www.lvivoblrada.gov.ua/plenary-sessions/proekti-rishen-iniciativa/iniciativa-vikonavchih-organiv-vladi?fbclid=IwAR2Dznv3HyU2LsoakPNgQ6PxN3pY34WySPm0FPHplIm5OpAfTTsXEJLrxy4
Окрім того, члени комісії заслухали питання агропромислового розвитку, обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс», розвитку лісового господарства, звернення щодо виділення коштів у 2019 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, подань щодо отримання спеціального дозволу, надання гірничого відводу на користування надрами, погодження санітарних зон, розгляд подань щодо надання у користування мисливських угідь тощо.
Також комісія розглянула та погодила лист Львівської обласної державної адміністрації щодо оголошення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудно».
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)