Комісія з питань ЖКГ опрацювала низку питань порядку денного
![Комісія з питань ЖКГ опрацювала низку питань порядку денного](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/5bde7327367a9f0af4961877ad28da81.png)
02.07.2019
Сьогодні, 2 липня, відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.
Спершу депутати взяли до відома Лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – відповідь на звернення Львівської обласної ради від щодо розірвання дипломатичних, торговельних та інших відносин з Російською Федерацією. Йдеться про накладення всебічних санкцій.
Крім того, члени комісії внесли зміни (заміна проектів) до затвердженого переліку проектів, фінансування яких у 2019 році здійснюється в рамках реалізації Програми «Питна вода» на 2012 – 2020 роки у Львівській області.
Додамо, що комісія також опрацювала низку питань паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності, альтернативної енергетики, будівництва, промисловості.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)