Конкурсна комісія не підтримала кандидата на посаду керівника центру медицини катастроф
![Конкурсна комісія не підтримала кандидата на посаду керівника центру медицини катастроф](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d1b36a4572523ca60961a3772468ceb4.png)
23.01.2020
На посаду директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф претендував лише один учасник – в.о. директора Центру Ярослав Пилипець.
Заслухавши програму розвитку установи в короткостроковій та довгостроковій перспективі, конкурсна комісія з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради ухвалила рішення не підтримувати кандидатуру Ярослава Пилипця.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)