Львівське ОУЛМГ запрошує на XXI обласні змагання вальників лісу
![Львівське ОУЛМГ запрошує на XXI обласні змагання вальників лісу](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d745776770bad485e50c87cef8bb3ea9.png)
02.07.2019
У п’ятницю, 5 липня, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства на базі ДП «Буське ЛГ» в Ожидівському лісництві проводить XXI обласні змагання вальників лісу.
За словами керівника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки, змагання організовується для підвищення професійного рівня робітників на заготівлі лісу, вивчення прийомів праці кращих майстрів лісозаготівельної справи, пропагування і розповсюдження їх передового виробничого досвіду.
Організатори запрошують стати свідком цього видовищного дійства представників ЗМІ, фірм найбільших споживачів лісопродукції, малого бізнесу та усіх бажаючих.
Початок змагань о 10:00 год.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)