Львівські десантники провели вишкіл для дітей військовослужбовців
![Львівські десантники провели вишкіл для дітей військовослужбовців](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/3f232f152be882129566fa7182102d21.png)
23.07.2019
Військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади провели на території Національного природнього парку «Сколівські Бескиди» вишкіл для учасників Християнського військового вишкільного табору «Захисник». Про це повідомляє прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади.
Військовослужбовці продемонстрували молоді зразки стрілецької зброї та техніки. Ознайомили дітей з парашутно-десантною технікою, що є у військовій частині, також із зразками сучасних засобів зв’язку. Десантники продемонстрували юним захисникам основні прийоми рукопашного бою, чим дуже зацікавили юнаків та юначок. Кожен з дітей мав змогу спробувати себе у спарингу зі своїм товаришем. «Метою табору «Захисник» є духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Україною. Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості», – повідомили у прес-службі.
Цього року учасниками табору стали 52 дитини з семи областей України.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)